• facebook-square
  • Twitter Square
  • google-plus-square

© 2019 by Neckerit Sp. z o.o.  

DOSTAWY SPRZĘTU

Rozwój firmy i wzrost zatrudnienia wiąże się przeważnie z koniecznością zakupu nowego sprzętu informatycznego – serwerów, pamięci masowych, rozwiązań sieciowych, laptopów lub komputerów stacjonarnych, urządzeń mobilnych i peryferyjnych. Dodatkowe inwestycje w rozbudowę lub wymianę infrastruktury IT mogą wynikać również z powodu jej starzenia, niedostosowania do współczesnych wymagań obliczeniowych lub zniszczenia.

Neckerit posiada w swojej ofercie pełny wachlarz sprzętu infrastrukturalnego (serwery, sieć) oraz komputerowego (laptopy i desktopy) wraz z usługami uzupełniającymi. Na Państwa życzenie poza dostarczeniem samego sprzętu zajmiemy się również jego podłączeniem, konfiguracją i uruchomieniem w środowisku produkcyjnym.

W ramach każdego zapytania ofertowego specjaliści Neckerit przeprowadzają indywidualną analizę potrzeb klientów, co pozwala dopasować odpowiedni sprzęt i rozwiązania w konkurencyjnej cenie. Współpracujemy ze sprawdzonymi i światowymi producentami sprzętu. Jesteśmy przekonani, że zarekomendowane i dostarczone przez nas rozwiązania spełnią Państwa potrzeby i będą służyć przez wiele lat.