• facebook-square
  • Twitter Square
  • google-plus-square

© 2019 by Neckerit Sp. z o.o.  

ROZWIĄZANIA SIECIOWE

Transmisja danych, głosu i video pełni dziś dużą rolę w krwioobiegu współczesnego biznesu. W XXI wieku użytkownicy oczekują natychmiastowego dostępu do informacji i usług. Obecnie nawet najkrótszy przestój skutkuje obniżoną satysfakcją klienta, zmniejszoną produktywnością i w efekcie – utratą przychodów. Aby sprostać współczesnym wymaganiom, firmy potrzebują odpowiednio zaprojektowanej sieci charakteryzującej się wysokim poziomem wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa.

 

W ofercie Neckerit znajdą Państwo rozwiązania sieciowe w zakresie sieci lokalnych (LAN), rozległych (WAN), bezprzewodowych (WiFi) oraz sieci VoIP i Unified Communication.

 

Zapewniamy pełne doradztwo, począwszy od wykonania pomiaru i stworzenia projektu, po wykonanie infrastruktury, konfigurację i uruchomienie urządzeń. We wszystkich projektach uwzględniamy możliwość przyszłej modernizacji sieci. Tworzymy pełną dokumentację, dzięki której wprowadzanie kolejnych zmian będzie szybsze, a co za tym idzie – tańsze. Przed uruchomieniem sieci w środowisku produkcyjnym, cały system testowany jest pod kątem ochrony przed atakami i nieautoryzowanym dostępem. Neckerit oferuje sprawdzone i przetestowane pod kątem zapewnienia żądanej przepustowości urządzenia od światowych producentów rozwiązań sieciowych.