• facebook-square
  • Twitter Square
  • google-plus-square

© 2019 by Neckerit Sp. z o.o.  

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA IT

W dobie powszechnego dostępu do sieci na cyberzagrożenia narażeni są wszyscy użytkownicy internetu – zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa każdej wielkości. Konsekwencjami skutecznie przeprowadzonego ataku mogą być kradzież cennych danych (w tym osobowych), haseł do krytycznych systemów i aplikacji, a nawet zatrzymanie pracy środowisk produkcyjnych. W parze ze wzrostem zagrożeń i ich złożonością powinien również iść rozwój systemów zabezpieczeń w firmach.

 

Aby wybrać odpowiednie metody zabezpieczenia i narzędzia ochronne, pierwszym krokiem jest zbadanie procedur oraz rozwiązań stosowanych w firmie, a następnie zweryfikowanie i wskazanie elementów, które narażają firmę na ataki. Może się np. okazać, że dotychczas stosowane rozwiązania nie chroniły przed wyrafinowanymi, ukierunkowanymi atakami lub oprogramowanie antywirusowe nie było na bieżąco uaktualniane na wszystkich stacjach końcowych. Ważne jest także określenie stopnia zintegrowania urządzeń objętych kontrolą działu IT.

 

Doświadczenie specjalistów Neckerit pozwoli na wybór skutecznych rozwiązań metod działania, które zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wachlarz usług i produktów (zarówno sprzętowych, jak i programowych), które pomogą wzmocnić poziom bezpieczeństwa infrastruktury i danych Państwa firmy.